top of page

Топ-5 помилок при виборі скляних перегородок для вашого простору

Установка скляних перегородок може значно покращити зовнішній вигляд і функціональність вашого офісного або житлового простору, але тільки при правильному виборі. На жаль, багато людей роблять помилки при виборі скляних перегородок, що може призвести до втрати грошей та незадовільних результатів. У цій статті ми розповімо вам про найбільш поширені помилки при виборі скляних перегородок і дамо вам поради про те, як їх уникнути. Приєднуйтесь!


скляні перегородки, офісні перегородки, інтер'єрні перегородки зі скла, купити розсувні перегородки, алюмінієві перегородки, металеві перегородки, перегородки у спальню, зонування скляними перегородками купити скляні перегородки у Києві

Як уникнути найбільш поширених помилок при виборі скляних перегородок для вашого простору

Вибір скляних перегородок для вашого робочого або житлового простору


Ви приймаєте важливе рішення про вибір скляних перегородок для свого простору, але чи знаєте ви, як уникнути найбільш поширених помилок? Ми зібрали для вас топ-5 найчастіших помилок під час вибору скляних перегородок, щоб допомогти вам прийняти правильне рішення.


ПОМИЛКА №1 - Недостатнє планування та не врахування мети приміщення!


Перша помилка, яку потрібно уникати, - це відсутність планування.

Розміщення скляних перегородок вимагає серйозної підготовки, щоб врахувати всі аспекти, включаючи розміри приміщення, функціональність та дизайн.

Перед тим, як приступити до вибору перегородок, визначте мету приміщення. Якщо це офісний простір, то може знадобитися більше приватності чи звукоізоляції. Якщо це житловий інтер'єр, то можливо вам знадобляться перегородки, які забезпечать максимальне природне освітлення і візуальний простір. Недостатнє планування може призвести до вибору невідповідних перегородок, які не задовольнять ваші потреби.

Додатково, врахуйте фізичні обмеження вашого приміщення. Виміряйте простір, щоб бути впевненими у правильному доборі розміру перегородок. Також зважте на розташування електропроводки, вентиляції та інших інженерних комунікацій, щоб запобігти проблемам при встановленні перегородок. Важливо мати ясне уявлення про те, як використовуватиметься приміщення, щоб вибрати скляні перегородки, які ідеально підходять для вашої конкретної ситуації.


Помилка №2 - Вибір неправильних матеріалів та фурнітури для скляної конструкції, ігнорування потреб приватності


Друга помилка - це вибір неправильного матеріалу та фурнітури. Погана якість скла, а також не гартоване скло може бути небезпечною і призвести до нещасних випадків. Тому важливо вибирати високоякісне скло, яке відповідає стандартам безпеки. Скло найкраще вибирати гартоване, особливо якщо в будинку є діти або тварини, для того щоб витримувати механічну дію і не ламатися навіть при великих ударах.


інтер'єрні перегородки зі скла київ

Крім того, зверніть увагу на фурнітуру, таку як ручки, петлі, доводчики та замки. Вони мають бути надійними та довговічними. Не варто економити на якості матеріалів та фурнітури, щоб уникнути проблем у майбутньому. Якісна, не китайська фурнітура - коштує грошей і цей фактор безперечно впливає на загальну вартість скляної конструкції. Тому якщо Вам пропонують купити перегородку дешево - варто задуматися, з яких матеріалів вона складатиметься.

Компанія AENDEL - використовує у своїх перегородках та скляних конструкціях фурнітуру тільки європейських виробників, таких як Італія та Німеччина. І гарантія якості на таку фурнітуру – 10 років!


Також врахуйте довговічність перегородок. Якісні скляні перегородки повинні бути довговічними та зберігати свій зовнішній вигляд протягом тривалого часу. Вони не повинні бути схильні до корозії, зміни кольору або інших пошкоджень. Тому вибирайте перегородки, які виготовлені з високоякісних матеріалів та мають довговічне покриття.


Помилка №3 - Неправильний вибір стилю перегородок.


Вони повинні гармонійно вписуватися в загальний дизайн приміщення і відповідати його цілям і функціональності.

Для домашнього інтер'єру найкраще підійдуть розсувні алюмінієві перегородки. Вони мають витончений дизайн, легкі у використанні.

Для домашнього використання компанія AENDEL пропонує використовувати розсувні скляні перегородки без нижнього порожка.

Для офісних і комерційних приміщень, готелів, ресторанів краще підходять цільноскляні перегородки і двері. А ось для більш технічних приміщень, вхідних дверей, зовнішніх перегородок, ну або якщо дуже хочеться перегородки в стилі Loft - можна замовити зварні металеві перегородки.

Важлива деталь, яку слід врахувати, - це потреби в приватності. Якщо вам потрібна більша конфіденційність, переконайтеся, що вибрані перегородки забезпечують надійну звукоізоляцію. Деякі скляні перегородки можуть мати спеціальні покриття або додаткові шари скла, які допоможуть зменшити шум та забезпечити приватність. Компанія AENDEL із цього приводу пропонує інноваційний профіль R11 для розсувних перегородок - який відмінно служить для звукоізоляції. Не ігноруйте ці потреби, оскільки неправильний вибір може призвести до порушення конфіденційності та комфорту у приміщенні.інтер'єрні перегородки зі скла.

Помилка №4 - Нправильні розміри перегородок.


Щоб скляні двері або перегородки добре змонтувати, вони повинні бути точно виміряні та адаптовані до вашого простору..

Монтаж офісних перегородок або інтер'єрних перегородок зі скла - це дуже точна і, можна так сказати, ювелірна робота. Так як 1 мм більше або менше у прорахунку розмірів отворів або виробу може призвести до того, що необхідно буде знову виготовляти нову перегородку. Для цього потрібно щоб заміри отворів під перегородку або двері робив професіонал! Саме тому варто замовити виїзд замірника на об'єкт від компанії AENDEL. Ми знаємо всі нюанси та методи, щоб точно виміряти отвір під вашу перегородку.


Помилка №5 - Неправильний підхід до встановлення перегородок.


Остання помилка - неправильний підхід до встановлення перегородок. Установка скляних перегородок - це складний процес, що потребує досвіду та професійних навичок. Неправильне встановлення може призвести до неміцності перегородок або навіть пошкодження скла. Тому не ризикуйте та довірте встановлення професіоналам. Зверніться до досвідчених фахівців, які мають необхідне обладнання та знання для правильного встановлення перегородок.

Важливо вибрати надійного постачальника скляних перегородок, який пропонує послуги установки. Зверніть увагу на їхній досвід роботи, репутацію та рекомендації від попередніх клієнтів. Переконайтеся, що установка буде виконана відповідно до всіх необхідних стандартів та правил безпеки. Робота з професіоналами забезпечить гарантію якісної та безпечної установки перегородок.

Довірте встановлення та монтаж скляних перегородок професіоналам компанії AENDEL, щоб переконатися, що скляні перегородки встановлюються правильно та якісно.

Переходь на сайт компанії та співпрацюй з найкращими на ринку послуг!3 перегляди0 коментарів

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page